شرکت مهرمینا الکترونیک (دنای) مفتخر به دریافت گواهینامه‌ی ایزو-10668:2010 (ISO 10668) شد

folder_openاخبار دنای
commentبدون دیدگاه

 

شرکت مهرمینا الکترونیک، تولیدکننده‌ی لوازم صوتی و تصویری از جمله تلویزیون، اسپیکر خانگی، ضبط خودرو و گیرنده‌ی دیجیتال، با افتخار، موفق شد گواهینامه‌ی استاندارد ایزو ۱۰۶۶۸ (ارزش گذاری برند) را دریافت کند.
گواهینامه‌ی ایزو ۱۰۶۶۸ استانداردی ویژه ارزش گذاری مالی برند بوده و چارچوبی است برای ارزشیابی نام تجاری، شامل: اهداف، مبانی ارزیابی، رویکردهای ارزیابی، روش ارزیابی و ارزیابی داده های کیفیت و مفروضات.

 

سازمان بین‌الملی استانداردسازی (ISO)، یک فدراسیون جهانی از مراجع استانداردسازی است که از کمیته‌های گوناگون تشکیل شده است. ایزو 10668، توسط کمیته‎‌ی پروژه‌ی ISO/PC 231 مدیریت انرژی و به دنبال احساس نیاز به وجود چنین گواهینامه‌ای، از سال 2010 تهیه شده است.

استاندارد ایزو ۱۰۶۶۸ (ارزش گذاری برند)، “برند” را به عنوان یک دارایی نامشهود مربوط به بازاریابی تعریف می‌کند. این استاندارد، برند را شامل نام ها، اصطلاحات، علائم، نمادها، آرمها و طرحها یا ترکیبی از این موارد، برای شناسایی کالاها و خدمات یک شرکت یا سازمان به کار می‌رود.
به این معنا که، علامت تجاری تنها علامت قانونی قابل دفاع (یا هر ترکیبی از علائم) است که قادر است کالا یا خدمات یک شرکت را از دیگر شرکت ها و سازمان ها متمایز کند.

 

استاندارد ارزیابی برند که بیشتر به عنوان ISO 10668 شناخته می شود، به عنوان یک الزام برای روش اندازه‌گیری ارزش برند محسوب می شود.
ارزیابی برند برای انواع گسترده ای از اهداف شامل برنامه ریزی استراتژیک، گزارشگری مالی، حل اختلافات و… کاربرد دارد. ارزیابی برند نقش مهمی در ارزیابی پتانسیل تجاری یک شرکت دارد.

شرکت مهرمینا الکترونیک، همواره تلاش کرده است در همه‌ی شئون، بالاترین کیفیت و استانداردها را لحاظ کند.
حاصل این تلاشها در طی سالیان فعالیت این شرکت، دریافت علامت استاندارد برای محصولات، نشان عالی تولیدکننده‌ی‌ برتر و گواهینامه‌های مختلف از جمله: ISO9001:2015، ISO 10002:2018، ISO 10004: 2018 بوده است.

Tags:

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست