برای اولین بار در ایران، دنای موفق به کسب پروانه استاندارد 13629 شد

بعد از تولید محصول با کیفیت، دنای در ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت هم اولین شد.

کسب استاندارد ۱۳۶۲۹ خدمات پس از فروش برای اولین بار در ایران توسط دنای!

با افتخار اعلام می کنیم که دنای، اولین شرکت در حوزه‌ی لوازم صوتی و تصویری در ایران است که موفق به کسب این استاندارد در ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت شده است. پروانه 13629، که استاندارد خدمات پس از فروش به مشتریان و ضمانت لوازم خانگی و بر اساس شاخصه‌هایی همچون زمان رسیدگی به درخواستها و سیستم تامین قطعات است، از طرف سازمان استاندارد ملی به مهرمینا الکترونیک اهدا شد.

در بهار سال 1402، وزارت صنعت، معدن و تجارت، طی ابلاغیه‌ای تولیدکنندگان لوازم خانگی را مکلف به دریافت استاندارد ارائه‌ی خدمات پس از فروش، استاندارد 13629، کرد. این پروانه از آبان سال 1402 اجبار بود. مهرمینا الکترونیک، دنای، طبق این ابلاغیه، برای دریافت این پروانه اقدام کرد.

به گفته آقای مهندس خیری مدیر خدمات پس از فروش برند دنای، برای دریافت استاندارد 13629، که یک استاندارد در زمینه‌ی خدمات پس از فروش است، باید دوره‌هایی گذرانده می‌شد، مدارکی ارائه می‌شد و سیستم‌های مختلفی پایه‌ریزی می‌شد.

از جمله این سیستم‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد: سیستم مدیریت کیفیت بر اساس ISO که دنای از پیشگامان دارنده آن است.

سیستم‌های دیگری از جمله نظارت بر نمایندگی‌های سراسر کشور، مدیریت شکایات مشتریان، نرم‌افزار جامع خدمات پس از فروش، سیستم TAT یا زمان اعلام مشتری تا رسیدگی به کار – که برای دنای 24 و 72 ساعت و کمتر از آن بود، سیستم ارسال قطعات. بازرسی‌هایی نیز باید انجام می‌شد که دنای شرایط آنها را فراهم کرده و این بازرسی‌ها طبق برنامه انجام شدند.

اما بیش از هرچیز، نگاه سیستم مدیریتی دنای به مقوله‌ی خدمات پس از فروش باکیفیت به مشتری، دنای را شایسته‌ی دریافت این پروانه کرد.

پس ازگذراندن تمامی شاخصه‌های لازم، در جلسه‌ی مورخ 8 خردادماه 1403، در کمیته‌ی علائم سازمان استاندارد ملی، این پروانه‌ی کاربرد علامت استاندارد، به دنای اهدا شد.

http://

 

به تمامی همکاران، نمایندگان خدمات پس از فروش و مشتریان عزیز مهرمینا الکترونیک، دنای تبریک می‌گوییم.

Tags: , , , , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست